20.8.11

this atmosphere must be lived.


The restaurant we had dinner that eveningskirt-Zara
sandals-K.Jacques St.Tropez/Beymen
hand bag-Balenciaga


Hi again after 3 days.Sorry for being late : ) i didn't have enough time to post.Anyway some photos above from Alaçatı where i'm now.Alaçatı must be seen especially in the evening.It has very cool restaurants and night life.The restaurant we had dinner, with red concept was amazing ! Its name's 'Kırmızı Ardıç Kuşu'. If you go there,you should try it.That day we had dinner, there was a small exhibition as you can see on the photos. Every day i go different beach clubs so, i have too much to share with you.By the way i got tan and i feel pretty good :) :)
Tonight i'm going Sole Mare Night Club to enjoy with dj Suat Ateşdağlı, its gonna be cool.
keep following me...


Stay With Love ; Nazlı

6 yorum:

 1. As always gorgeous, my dear!!

  YanıtlaSil
 2. Fotoğraflar harika, rengarenk ve çok kaliteli görünüyorlar.

  http://seravgul.blogspot.com/

  YanıtlaSil
 3. Kotryna,thank you my dear : )

  Monster, çok teşekkürler canım : )

  YanıtlaSil
 4. Oraların coşkusunu senin pozitif enerjini guzel anlatimin ve fotolarinla bizlere tasimissin canim eminim suan orda olmayan herkez ahh diyordur benim gibi gittigin mekana ve ismine bayildim gidersem mutlaka denicem tavsiyeni tatlimm

  YanıtlaSil
 5. canım bu güzel yorumun için çok teşekkür ederim : ) yaşadığım huzuru ve heyecanı paylaşmaya çalışıyorum.Foto larda görüldüğü gibi harika yerler ve gerçekten görümesi gerektiğni düşünüyorum ve o yüzden gittiğim yerleri tavsiye ediyorum.sevgiyle kal : )

  YanıtlaSil
 6. Bizde sana böyle guzel paylaşımların icin tesekkur ederiz tatlim benim

  YanıtlaSil